GMK Makina Hakkında

image

1982 yılında Mehmet KALAZ tarafından Nazilli 'de kurulmuştur. Sermaye olarak yine Mehmet KALAZ' ın kendi imkanları dahilinde imal ettiği torna tezgahı ile is hayatına başlayan firma, o yıllarda piyasanın ihtiyacına cevap verebilmek amacıyla makine ve otomotiv yedek parçaları imal etmiştir.


Firma 90 'lı yıllarda bünyesine kattığı üniversal freze ve dalma erezyon tezgahları ile kalıp ve imalat sektörüne yönelerek, bugüne dek çeşitli plastik enjeksiyon, saç sıvama, kesme, form ve plastik şişirme kalıpları imal etmiştir.Günümüzde de üretimine, kalıp sektörü basta olmak üzere, çevre ve uzak illere, amaca yönelik aldığı siparişlerle Tekstil, gıda , demir ve ahşap isleme vb. makinelerin imalatını ve bunlara gerekli her türlü yedek parça ve yardımcı ekipmanlarının üretimini sürdürmekte olan G.M.K seçkin mühendis kadrosu ve çalışanları ile Bilgisayar Destekli Tezgahlarda(CNC) kaliteden ödün vermeden her türlü hizmeti siz değerli müşterilere sunmaktadır.Ayrıca 2007 senesinde bünyesine kattığı enjeksiyon makineleri ile plastik üretimine de başlayan firma güneş enerji plastik montaj elemanları , damla sulama birleştirme elemanları, elektrik malzemeleri ve birçok değişik ürün yelpazesi ile üretim alanını günbegün genişletmektedir.

AR-GE ve üretim çalışmalarımızı güçlendirerek, insan kaynakları, teknolojik yatırımlar, ekonomik ve esnek bir üretim yapısının sürekliliğini sağlamaktayız.


MİSYONUMUZ Bilgi ve Birikimlerimizi Bir Araya Getirerek Sektörde Saygın Güvenilir Bir Marka Haline Gelmek Ayrıca Ülkemiz, Toplumumuz, Müşterilerimiz Ve Çalışanlarımız İçin Değer Yaratan Bir İşletme Olmaktır. VİZYONUMUZ Müşteri ve çalışan memnuniyetini en üst düzeyde tutan, devamlı gelişmeleri takip ederek ileri teknoloji ve kaliteye sahip uygun fiyatlı ürünleri, zamanında ve müşteri isteklerine uygun olarak sunmak için çalışan saygın bir marka haline gelmektir..